jei keliaujate vienas…

Jei nesate patyręs ir savarankiškas keliautojas, pirmiausia pamėginkite keliauti su turistine grupe . Daugelyje prabangių viešbučių vienišiems žmonėms sudaromos specialios programos.
Neverta baimintis keliauti vienam. Viena diena ar visa kelionė vienatvėje suteikia nuostabią progą daryti tai, ką nori ir kada nori. Turėdami truputį fantazijos ir noro, vieni galite nueiti visur, nepaisydami piniginės storio. Jei vieną kartą keliavote vienas, galimas dalykas, kad ir vėl norėsite vykti be kompanijos.

Keliaudamas vienas spręskite pats, ar bendrauti su kitais, ar ne. Nelaukite, kol jus užkalbins kiti, nes galite nusivilti. Kartais vieniši keliautojai imasi mažų gudrybių: į kelionę pasiima kokį nors neįprastą daiktą, kuris patraukia aplinkinių dėmesį ir padeda pradėti pokalbį.
Moteris, keliaujanti viena, neturėtų varžytis ir viena valgyti viešbučio restorane. Viešbučio baras yra tinkamiausia vieta vienai išgerti ir kokteilį. Pasisėdėjimą bare galite paįvairinti skaitydama knygą ar  laikraštį. Jei kas nors sudrums jūsų ramybę, mandagiai atsakykite, kad norite baigti skaityti knygos skyrių ar pan. Kita vertus, jei pašnekovas malonus ir jūsų nuotaika gera, neatsisakykite siūlomo gėrimo. Jei naujasis pažįstamas pakvietė išgerti dar arba papietauti, sutikite, tačiau perspėkite, kad už kitą gėrimą ir savo pietus mokėsite pati.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *