Kaip atrodyti?

Mūsų išvaizda ir drabužiai aplinkiniams apie mus pasako labai daug, todėl visada privalome būti pirmiausia tvarkingi. Tvarkingumas yra tai, kaip žmogus rūpinasi savo kūnu.

Nepamirškime keleto taisyklių. Jūsų plaukai visada privalo būti švarūs, tinkamo ilgio, profesionaliai pakirpti. Jei plaukus dažote, turėtumėte nuolat atnaujinti plaukų šaknų spalvą. Vyrai privalo būti tvarkingai nusiskutę, auginantys barzdas ir ūsus juos turi nuolat tvarkingai pakirpti.

 Labai svarbu vyrams ir moterims rūpintis nagų švara ir forma. Nagus lakuojančios moterys juos turi laikyti nepriekaištingus, vienam nulūžus būtina patrumpinti ir kitus. Siekiant gražių rankų ir nagų efekto gali būti naudojami dirbtiniai priklijuojami nagai.

Kalbant apie bendrą įspūdį reikia suvokti, kad visais atvejais žmogus turi apsirengti taip, kad tarp kitų nesijaustų balta varna. Kad taip neatsitiktų, kvietime, jeigu toks yra, paprastai nurodoma, koks pobūvis jūsų laukia: šeimos šventė, draugų susitikimas, iškyla sode ar pasisėdėjimas restorane.

Nepamirškite: jei susitikimas dalykinis, niekada neprašausite pasirinkę elegantiško ir sportinio stiliaus derinį, kai vyras ateina su išeigine eilute, o moteris – su kelnėmis (ar sijonu) ir švarkeliu.

Kad ir kur eitumėte, svarbiausia atrodyti estetiškai ir tvarkingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *