lankant draugų draugus

Neatsisakykite draugų pasiūlymų aplankyti jų pažįstamus tame mieste ar miestelyje, į kurį vykstate. Pažintis su vietos gyventojais yra vienas didžiausių kelionės privalumų. Jūsų draugams derėtų parašyti jus pristatantį laišką bei perspėti jame, kad lankysitės kaimynystėje ir galbūt paskambinsite.

Neprivalote su jais susitikinėti, tačiau, jei draugas parašė laišką, paskambinti derėtų. Turėdami laiko galite pasikviesti juos išgerti arbatos ar kokteilį, o gal pavaišinti priešpiečiais savo viešbutyje, kavinėje ar jums žinomame restorane.

Jei esate vieniša moteris ir nerimaujate, kad jūsų svečiai neleis mokėti už pietus ar priešpiečius, perduokite per viešbučio administratorių padavėjui (jei nemokate vietinės kalbos), kad už sąskaitą mokėsite jūs.

Jei po to jūsų naujieji pažįstami primygtinai kviesis pas save ir jūs sutiksite, būtinai parašykite jiems padėkos laišką, nusiųskite gėlių ar nedidelę dovanėlę. Kelionių vadovuose dažnai būna patarimų, kokios dovanos labiausiai tinka vienoje ar kitoje šalyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *