Rengtis ne taip jau paprasta

Drabužiai pasirenkami pagal amžių, figūrą, profesiją. Prie drabužių visada taikoma avalynė, pirštinės, galvos apdangalai, rankinės, aksesuarai. Vienaip rengiamės darbe, kitaip eidami į svečius, koncertą ar vakarėlį.

Tyrimai rodo, kad žmogaus išvaizda turi didelę reikšmę jo karjerai.

Stiprios, dalykiškos moters vizitinė kortelė – kokybiškas kostiumėlis (švarkas – sijonas, švarkas – kelnės), marškiniai su sąsagomis, kurios pagyvina oficialų drabužį.

Renkantis kostiumėlį svarbu atkreipti dėmesį į jo spalvą, dydį, kokybę. Bendra taisyklė: geriau turėti porą brangesnių ir kokybiškų kostiumų negu daug pigiai atrodančių.

Visada geriausia rinktis neutralią jums tinkančią spalvą, kuri atrodytų pakankamai dalykiškai, bet nesukurtų perdėto griežtumo įspūdžio.

Renkantis svarbu audinio sudėtis – kad jame būtų kuo mažiau sintetikos.

Tik nesugalvokite dalykinio kostiumo kategorijai priskirti kostiumėlio iš šilko – toks apdaras tinka eiti į šventes, priėmimus ir pan.

Švarkas gali būti su apykakle ir be jos, puoštas kišenėmis, dirželiu arba klasikinis, primenantis vyrišką. Rankovės – ilgos arba trijų ketvirčių (vasarą).

Venkite itin atviros palaidinės – geriausias pasirinkimas yra moteriški klasikiniai marškiniai.

Kelnės turi būti kokybiškos, tinkamo ilgio (turi dengti batelių pakulnę), nebūtinai tokios pat spalvos kaip švarkas, tačiau su juo derėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *