Darbo vieta

Jus supanti aplinka darbe turi pabrėžti jūsų darbines savybes: organizuotumą, atidumą, rimtumą. Ant darbo stalo negali būti jokių besimėtančių popierėlių, servėtėlių, sulaužytų rašiklių ir pan. Būtinai ant darbo stalo turėkite rašymo įrankius, bet ne pačius pigiausius – tai gadina įvaizdį. Darbo vietoje neturėtų būti asmeninių daiktų (nuotraukų, pastatomų figūrėlių ir pan.).

Užtat drąsiai savo kabinete kabinkite ant sienų laikrodį, įmonės kalendorių, oficialius įmonės diplomus, licencijas, padėkas ir kt. Darbo vietoje ant sienų tinka kabinti paveikslus, tik juos reikia rinktis labai atidžiai. Geriausiai tinka peizažai ir natiurmortai. Jei kabinetas erdvus, jame galima pastatyti keletą nedidelių skulptūrų. Žinokite, kad darbo vietą puošia gėlės. Jos kuria neformalią aplinką, mažina psichologinę įtampą. Gėlės turi būti prižiūrimos, visžalės, dideliais lapais – tik nepersistenkite su jų kiekiu.

Visiems matomoje vietoje pravartu turėti profesionalių žinynų, katalogų, specializuotų žurnalų.

Dėmesio: prie darbo stalo valgyti giežtai draudžiama – galima gerti tik kavą arba arbatą. Puodeliai tuomet ant stalo dedami su lėkštele arba statomi ant padėklo. Nepamirškite, jog darbe nesinaudojame ir vienkartiniais indais. Idealu, jei darbe puodeliai, iš kurių geriama, yra su įmonės simbolika. Jei tokių neturite, rinkitės paprastus, bet ne pigiausius.

Kad ir kaip nuspręsite papuošti savo darbo vietą, atminkite, kad ji turi sukurti tinkamą jūsų, kaip profesionalo, įvaizdį tiek vadovybei, tiek bendradarbiams, tiek klientams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *